Vi söker er bl a som märkesåterförsäljare och/eller motorrenoverare

Bakgrund

I Kartingskolans ökande verksamhet saknar vi allt för ofta kontaktvägar till märkesspecifika reservdelar och motorrenoverare för våra deltagare. För att underlätta så tänkte vi producera en lista vi kan använda för att förmedla kontakter på just detta. Vår verksamhet har utökats med ett Team Kartingskolan, som har mål att hjälpa nya förare/mekare under träning/tävling.

Information

Är ni intresserada av att finnas med på Kartingskolans lista över leverantör och/eller motorrenoverare inom kartingen Sverige, var då vänlig att fyll i efterfrågad information. Listan kommer såklart att finnas tillgänglig för alla på www.kartingskolan.se

Fyll då gärna i formuläret här under så går vi vidare med informaionen från er.
Tack på förhand

Leave this field blank
www.


Märke, modell mm